Відповідно до наказу департаменту
освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 03.11.2023
р. № 185/2.1-06 «Про проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році,
результатів ІІ етапу Всеукраїнських
предметних олімпіад 11 гімназистів стали
учасниками ІІІ (обласного) етапу олімпіад із 11
навчальних предметів.
Випробування відбувалися з 15
січня по 17 лютого 2024 року в очному режимі (м. Тернопіль, ТНПУ ім. В. Гнатюка)
із дотриманням усіх безпекових заходів в умовах правового режиму воєнного
стану.
В обласному етапі Всеукраїнських
учнівських олімпіад взяли участь такі учні:
Савчинський Іван (6-Б) – з математики, інформатики, інформаційних
технологій, хімії, Махніцька Владислава (5-А) – з англійської мови, хімії,
історії, Шпортак Ілля (4-А) – з української мови і літератури, Осадчук Ірина
(5-Б) – з географії, Стойко Владислав (6-А) – з англійської мови, Толуб’як
Дарина (6-Б) – з біології, Ганич Андрій (7-А) – з англійської мови, Кузь
Христина (7-А) – з української мови і літератури, Костів Людмила (7-Б) – з
екології, Шкільнюк Дмитро (7-Б) – з фізики, Гнатяк Віра (4-А) – з хімії.
Гімназисти вибороли 11 призових
місць із 8-ми предметів (із 12-ти місць по Заліщицькій громаді в цілому): 2
перших, 2 других та 7 третіх місць (у минулому 2022-2023 навчальному році – 5 призових місць).
Зокрема:
– з англійської мови: Махніцька В. (5-А, І), Стойко В.
(6-А, ІІ), Ганич А. (7-А, ІІІ);
– з української мови та літератури: Шпортак І. (4-А, ІІІ),
Кузь Х. (7-А, ІІІ);
– хімії: Махніцька В. (5-А, ІІІ);
– біології: Толуб’як Д. (6-Б, ІІІ);
– математики: Сачинський І. (6-Б, І);
– географії: Осадчук І. (5-Б, ІІІ)
– інформаційних технологій: Савчинський І. (6-Б, ІІІ);
– інформатики: Савчинський І. (6-Б, ІІІ).
Двоє
учнів посіли призові місця з кількох предметів: Савчинський І. – із 3-х предметів (математика, інформаційні технології,
інформатика), Махніцька В. – з 2-х предметів (англійська мова, хімія).
Таким чином, 8 гімназистів вибороли 11 призових місць, призери становлять
72,7% від загальної кількості учасників.
Слід відзначити успішність кафедр: іноземних мов (3 учасники – 3 призові
місця з англійської мови), математики та інформатики (3 учасники – 3 призові
місця), природничих дисциплін (7 учасників – 3 призових місця)
суспільно-гуманітарних предметів (3 учасники – 2 призові місця).
Педагоги, учні яких стали
переможцями і призерами обласних олімпіад:
Савчинська М.В. (англійська мова, ІІ і ІІІ),
Колодницька О.Ю. (інформаційні технологій, інформатика, ІІ і ІІІ),
Кузь С.М. (математика, І),
Розновська Х.М. (англійська мова, І),
Олексюк О.М. (геогафія, ІІІ),
Сопилюк Н.І. (хімія, ІІІ),
Лугофет О.М. (біологія, ІІІ),
Зубик Н.В. (українська мова і література, ІІІ),
Пацарина Н.М. (українська мова і література, ІІІ).
Не зупиняймося на досягнутому, підтримуймо олімпіадний рух, заявляймо про себе у нових всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Робімо все, що в наших силах, на своїх місцях! Вливаймо краплинки своїх перемог у Велику Перемогу України!